Особливості підсвітки фасаду у KANDINSKY Odessa Residence

Особливості підсвітки фасаду у KANDINSKY Odessa Residence

Вам теж здається, що після інтерв’ю на нашому сайті, ви знаєте все про фасадні рішення у KANDINSKY Odessa Residence? Нещодавно ми розповідали про технологію оздоблення будинків, описали поетапність процесу та здали всі явки й паролі про компанії-виробників. Є ще одна тема, яку ми не можемо залишити осторонь. Це підсвітка фасаду фінальний штрих і деталь, яка підкреслюватиме нестандартну форму будинків у темний час доби. 

Розробку концепції підсвітки та її втілення ми довірили Expolight одній з найкращих компаній у питаннях архітектурного освітлення.

Ще на початку роботи з проєктом для KANDINSKY Odessa Residence дизайнери з Expolight окреслили три головні задачі: світло має підкреслювати плавність і тектоніку фасаду, обладнання підсвітки повинно бути непомітним, щоб не порушувати естетику будинків, світлове оздоблення має створювати візуальний комфорт для його сприйняття.

Лінії світла будуть огортати периметр всіх будівель поверхи з апартаментами та стилобатну частину, де запроєктовані комерційні приміщення. Підсвітка не буде статичною градієнт кольорів перетікатиме від поверха до поверху, від одного будинку до іншого, створюючи єдину світлову композицію. 

В основу медіа-контенту покладена тема моря, що й не дивно, враховуючи розташування резиденції на одеській набережній. Дизайнери використали морську палітру, де кожен відтінок підсвітки символізує колір моря у певний час доби: жовтий це золотиста поверхня води, залита світанковим сонцем, градієнт синього лазурне небо вдень та насичена блакиттю вода, помаранчевий багряний захід сонця.

За задумом дизайнерів, кольори підсвітки та динаміка її ефектів є також уособленням зміни пори року: зелений, який символізує весну та літо, жовтий осінь та білий засніжену зиму.

Для освітлення фасаду у KANDINSKY Odessa Residence використовуватимуть точкові світильники. Завдяки спеціальному з’єднанню вони створюватимуть плавні лінії та підкреслюватимуть пластику фасаду.

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00