Благоустрій

Влаштуємо віртуальну прогулянку нашим комплексом? Хочемо показати вам, як буде облаштований прибудинковий простір, де мешканці займатимуться спортом, гратимуть з дітьми, питимуть каву на свіжому повітрі та які місця стануть інстазонами подвір’я.

Кольорові куби на вході, парові фонтани, площа з водоймою та амфітеатром і хвиляста лавочка, яка стане одним з артових об’єктів подвір’я — таких анонсів достатньо, аби зрозуміти, що навіть у благоустрої KANDINSKY Odessa Residence ми спираємося на авангардний стиль Василя Кандинського.

Сквер

Розпочнемо зі скверу, адже він першим зустрічатиме мешканців і гостей KANDINSKY Odessa Residence. Перед будинками з боку Французького бульвару знаходиться дача Брун. Ми зберігаємо існуючі цінності цього простору: два будинки архітектора Фелікса Гонсіоровського та дорослі дерева поруч з ними й облаштовуємо затишний сквер — відкритий простір з зеленими насадженнями, місцями для сидіння та освітленням. Згідно з проєктом благоустрою, концепцію якого розробили дизайнери студії Kotsiuba, тут також знаходитиметься гостьовий паркінг. Його розташують між озелененням бульвару та скверу.

Відкритий громадський простір

Оскільки на перших поверхах працюватимуть кафе, ресторани та магазини, простір між будинками буде відкритий для всіх охочих. Ми проти тотальної закритості та, вважаємо, що заклади повинні мати належний попит і можливість розвиватися.

Всю площу громадського простору ми поділимо на окремі функціональні зони:

Окрасою громадського простору стануть кольорові декоративні куби. Вони будуть розташовані на різній відстані один від одного та в перспективі створюватимуть вхідну арку. Зайшовши на територію KANDINSKY Odessa Residence та проходячи все далі до кубів, здаватиметься, що вони розпадаються на окремі фрагменти та витають у повітрі.

Ще одним витвором мистецтва стане лавочка хвилястої форми, яка в окремих частинах здійматиметься вгору. На її створення дизайнерів також надихнули картини Василя Кандинського.

Територія громадського простору буде закрита від машин. Для автомобілів передбачені підземний і наземний гостьовий паркінги.

Внутрішнє подвір’я

Двір — це приватна територія мешканців, тож вона буде закрита для сторонніх. Але у KANDINSKY Odessa Residence ми не будемо встановлювати високих і суцільних парканів, замість них ми обрали прозорі огорожі. Їхня фішка в тому, що елементи розташовані у вигляді пунктирів, тож вони пропускають світло, повітря, не закривають вид з двору та одночасно роблять простір безпечним.

У кожному дворі ми встановимо велопарковки, посадимо дерева, кущі та трави, а також облаштуємо дитячі майданчики. Чотири будинки — чотири дитячі майданчика. Для кожного своя тематика:

У кожному майданчику виокремлюються активні та затишні ділянки. Активні — для ігор дітей віком 3+, затишні — для дітей віком 0+ та відпочинку інших мешканців.

Вихід до моря

Від апартаментів до моря — всього 5 хвилин. Вийти до пляжу мешканці та гості KANDINSKY Odessa Residence можуть, спустившись на ліфті та пройшовши Тунелем казок.

В рамках благоустрою прибудинкової території ми відновимо роботу громадського ліфта, який припинив свою роботу кілька років тому, та відреставруємо мозаїку відомого у місті Тунелю казок. Ми хочемо, щоб KANDINSKY Odessa Residence мав зручний доступ до моря.

Ландшафт

Наповнити простір зеленню — один з наших запитів, який студія ландшафтної архітектури виконала на 100%. Дизайнери вибрали досить оригінальний спосіб озеленення прибудинкової території. Вони розподілили прибудинковий простір на пори року та для кожної визначили свої рослини — хвойні, декоративно-листяні, квітучі та плодові.

Сосна чорна, яблуня Evereste, дуб кошенільний, гептакодіум, давидія та дейція — рослини, які обрали для “зимової” частини. У зоні весни ростиме гостролистий клен і гамамелис, квітнутимуть яблуня рудольф, вишня шмітта, дрібнопильчата Red Shine та Sunset Boulevard. У громадському просторі, який дизайнери позначили літом, посадять іргу Ламарку, дзелькву, чорну сосну та європейський церцис. У зоні “Осінь” ростиме польовий клен, калина Гордовина, бруслина та клен.

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00