Внутрішнє подвір’я KANDINSKY Odessa Residence — ваш простір для відпочинку, прогулянок та занять спортом

Внутрішнє подвір’я KANDINSKY Odessa Residence — ваш простір для відпочинку, прогулянок та занять спортом

Вчені провели дослідження та підрахували, що близько 90% свого часу людина проводить у приміщенні. Ми не будемо намагатися перевірити чи спростувати ці дані, адже точно знаємо, що мешканці KANDINSKY Odessa Residence проводитимуть достатньо часу на свіжому повітрі: гуляти пляжем, відпочивати у зеленому сквері, що на території комплексу, зустрічатися з сусідами на літніх майданчиках кафе. І, звичайно, грати з дитиною та займатися спортом на подвір’ї будинку.

Ми розуміємо, наскільки важливо мешканцям мати свій простір для дозвілля, тож всі внутрішні двори чотирьох секцій будуть закриті для сторонніх. Але ніяких високих і неестетичних парканів. Для огорожі дворів ми використовуємо ребристі конструкції. Їхня особливість — у деталях, які пропускають світло, повітря, не закривають вид з двору та при цьому роблять простір безпечним. Конструкції закриють технічні пункти, які будуть розташовані у дворі, та підкреслять загальну концепцію благоустрою.

Для паркування велосипедів ми встановимо велопарковки. Вони знаходитимуться трохи віддалік від зони відпочинку, тож не заважатимуть мешканцям. На прибудинковій території кожної секції ми посадимо дерева, кущі та трави, а також облаштуємо чотири дитячі майданчики. Вони будуть розчинені вздовж подвір’я та відрізнятимуться тематикою — лісовий, пляжний, творчий і спритний. Ми врахували різноманіття ігор, характерів і головні потреби маленьких мешканців від 0 до 8 років — досліджувати навколишній світ і комунікувати один з одним.

На лісовому майданчику ростимуть дорослі сосни та густі хвойні дерева. Тут ландшафт стане ігровим елементом і створюватиме атмосферу лісу для тематичних та рольових ігор. На пляжному майданчику гра відбуватиметься на межі двох уявних стихій: піщаного простору та рухливої води. Крім основних ігрових елементів, з яким люблять грати діти, ми встановимо стіл для піску та кран з водою. Творчий дитячий майданчик — ігрова зона, де можна малювати, ліпити, грати на спеціальних акустичних елементах. Бігати, стрибати, кататися на гірці та лазити діти будуть на спритному майданчику. Ігрове обладнання тут повністю відповідає тематиці дитячої зони.

Для покриття внутрішнього двору ми обрали сірий та світло-сірий архітектурний бетон. Дитячі майданчики будуть вкриті резиновою крихтою. Вона м’яка, а тому безпечна для активних ігор.

Бажаєте дізнатися більше про благоустрій внутрішнього двору? Клікайте за посиланням, знайомтесь з концепцією та завітайте до нашого відділу продажу за детальною інформацією. Адреса KANDINSKY Odessa Residence: Французький бульвар, 6365.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00