У KANDINSKY Odessa Residence до моря — рукою подати!

У KANDINSKY Odessa Residence до моря — рукою подати!

Як мешканцям KANDINSKY Odessa Residence вийти до моря? Показуємо найкоротший шлях: від будинку вам потрібно пройти через відкриту площу з парком, артоб’єктами, водоймою та паровими фонтанами, зайти до будівлі ресторану і там спуститися на ліфті до “Казкового тунелю”. Всього пара хвилин — і ви на пляжі, насолоджуєтесь відпочинком біля води, ніжитесь у променях сонця та дихаєте солоним повітрям.

Ми хочемо, щоб мешканці KANDINSKY Odessa Residence, одесити та гості міста мали зручний доступ до моря, тому ми відновимо роботу “Казкового тунелю” та зробимо все можливе, щоб зберегти його головну цінність — кольорову мозаїку та малюнки казкових героїв на стінах.

Ми замінимо старі ліфти в тунелі та встановимо два нові фінського бренду KONE. Кріплення тунелю, які за час експлуатації змінили своє проєктне положення, підсилимо сталевими листами та усунемо всі тріщини та дефекти на стінах і підлозі тунелю, холі ліфта і ліфтовій шахті.

Ми повністю виконаємо роботи з електропостачання та встановимо нові LED-світильники. Для забезпечення оптимального мікроклімату та провітрювання переходу прокладемо нові опалювально-вентиляційні мережі.

Ми провели необхідні дослідження схилів, тунелю та ліфтової шахти, тож всі ремонтні роботи будуть виконуватися згідно із заключеннями експертів.

Чекаємо на відкриття “Казкового тунелю” та докладаємо для цього максимум зусиль!

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00