Підсвітка, яка підкреслить особливості параметричної архітектури KANDINSKY Odessa Residence

Підсвітка, яка підкреслить особливості параметричної архітектури KANDINSKY Odessa Residence

Правильне освітлення задає ритм та підтримує оригінальність фасадів — в цьому ми впевнились, коли побачили проєкт освітлення KANDINSKY Odessa Residence, який розробили дизайнери провідної компанії архітектурного освітлення Expolight.

Підкреслити динаміку архітектури, зробити її виразною вночі і не змістити увагу спостерігача з фасаду на світлове обладнання — ось головний виклик, який сміливо прийняла команда наших партнерів.

У результаті вони віднайшли композицію, що спроможна делікатно огортати будівлі та додати особливий, нічний, ритм.

Світло стало імпульсом, що стрімко перетікає з одного поверха на інший, передається від першого будинку до другого, третього, четвертого і так по колу. Припливи-відливи світлових імпульсів допомогли ще раз донести архітектурний меседж KANDINSKY Odessa Residence та підкреслити особливості його розташування на березі моря.

Колористика підсвітки одночасно відображає відтінки моря, що по-різному віддзеркалює сонячні та місячні проміння вдень, та фарби, що притаманні різним порам року. Білий, синій, жовтий, зелений, червоний асоціюються із зимою, осінню, весною та літом.

Хвилі світла, так само як і морські хвилі, відтворюють знайомий градієнт: від неоново-жовтих, як на світанку, поступово переходять до неоново-блакитного, згодом — до насиченого матово-синього полуденного відтінку, а завершується червоним, як захід сонця.

Реалізувати задум вдалося завдяки технології використання світлових точок та ліній.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00