Особливості благоустрою KANDINSKY Odessa Residence

Особливості благоустрою KANDINSKY Odessa Residence

Розташування біля моря, параметрична архітектура та авангардний стиль робіт Василя Кандинського — особливості, які стали ключовими для благоустрою KANDINSKY Odessa Residence.

Разом з дизайнерами студії Kotsiuba ми створимо комфортний простір не тільки для мешканців, а й для гостей резиденції. Прилегла територія буде відкрита для всіх охочих і стане чудовим місцем для відпочинку. Завдяки зручному доступу до моря, можна на ліфті спуститися до набережної. На вході до комплексу ми облаштуємо затишний сквер, а між будинками створимо громадський простір з водоймою, паровими фонтанами та артоб’єктами, але про все по порядку.

Сквер

Розпочнемо зі скверу, адже він першим зустрічатиме мешканців і гостей KANDINSKY Odessa Residence.

Перед будинками з боку Французького бульвару знаходиться пам`ятник архітектури — дача Брун. Ми зберігаємо існуючі цінності цього простору: два будинки архітектора Фелікса Гонсіоровського та дорослі дерева поруч з ними та облаштовуємо затишний сквер — відкритий простір з зеленими насадженнями, місцями для сидіння та освітленням. Гостьовий паркінг з деревами розташовуємо між озелененням бульвару та скверу.

Громадський простір

При будівництві нашого комплексу ми постійно посилаємося на роботи Кандинського, тому кожний об’єкт на території сприймається крізь призму кольорів і форм, які використовував художник у своїх картинах.

Ми розподілили громадський простір на зони та кожній надали геометричну форму: основний пішохідний маршрут від входу — це пряма лінія, круг — площа у центрі подвір’я, де ми встановимо парові фонтани з кольоровою підсвіткою. Розсікати круг площі буде трикутник, що продовжується водоймою та амфітеатром — сходами, які вестимуть на дах ресторану.

На вході до комплексу встановимо кольорові декоративні куби. Вони будуть розташовані на різній відстані один від одного та в перспективі створюватимуть вхідну арку. Зайшовши на територію KANDINSKY Odessa Residence та проходячи все далі до кубів, здаватиметься, що вони розпадаються на окремі фрагменти та витають у повітрі.

Ще одним артовим об’єктом на вході стане висока лава хвилястої форми. На її створення дизайнерів також надихнули картини Василя Кандинського.

Територія громадського простору буде закрита від автівок. Для автомобілів передбачені підземний паркінг і гостьова автостоянка в зоні загального користування.

Внутрішнє подвір’я

Двір — це приватна територія мешканців, тож вона буде закрита для сторонніх. Ми проти високих і суцільних парканів, тому використовуємо прозорі огорожі. Їхня фішка — у деталях, які розташовані у вигляді пунктирів і пропускають світло, повітря, не закривають вид з двору та при цьому роблять простір безпечним.

У дворі ми встановимо велопарковки, посадимо дерева, кущі та трави, а також облаштуємо дитячі майданчики. Чотири будинки — чотири дитячі майданчика. Для кожного своя тематика:

  • лісовий — майданчик з дорослими соснами і густими хвойними насадженнями. Тут ландшафт стає ігровим елементом, заглиблює у світ фантазії та створює атмосферу лісу для тематичних та рольових ігор.
  • пляжний майданчик — тут гра відбуватиметься на межі двох уявних стихій: піщаного простору та рухливої води.
  • творчий дитячий майданчик — ігрова зона, де можна малювати, ліпити, грати на спеціальних акустичних елементах.
  • спритний — майданчик, де маленькі мешканці зможуть бігати, стрибати, кататися на гірці та лазити. Ігрове обладнання тут буде повністю відповідати тематиці цієї дитячої зони.

У кожному майданчику виокремлюються активні та затишні ділянки. Активні — для ігор дітей віком 3+, затишні — для ігор дітей віком 0+ та відпочинку інших мешканців.

Благоустрій території стане продовженням загальної концепції KANDINSKY Odessa Residence. Тут ви зможете відпочити у тіні дерев, прогулятися територією та насолодитися сучасною архітектурою будинків.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00