Знайомимося з арт-об`єктами KANDINSKY Odessa Residence: інсталяції, що надихають

Знайомимося з арт-об`єктами KANDINSKY Odessa Residence: інсталяції, що надихають

Одеса. З чим асоціюється у вас це місто? Море, архітектура, від якої захоплює подих, затишні дворики, в яких почуваєш себе наче вдома, та звичайно, Кандинський. Роки, коли він жив в Одесі, стали одними з найвидатнішими у його творчості. Хочемо, щоб його авангардний підхід жив у кожній деталі нашого проєкту — в архітектурі, інтер’єрі суспільних просторів та навіть в елементах благоустрою нашого комплексу.

Давайте прогуляємось площею між будинками та подивимось на артінсталяції, на які наших дизайнерів надихнули роботи Василя Кандинського.

Перше, що ми побачимо на вході у комплекс — це різнокольорові куби, які здалеку нагадуватимуть арку та будуть задавати динаміку геометрії всьому простору. Куби матимуть спеціальне кріплення та створюватимуть оптичну ілюзію: на перший погляд здається, що куби сформовані у єдину конструкцію, але це зовсім не так. Рухаючись вглиб двору, ми поступово розуміємо, що куби розпадаються і “левітують” в повітрі. Політ кубів підтримують непомітні троси.

Контрастом для правильних геометричних ліній кубів стануть природні пагорби зелених насаджень між будинками та довга лава, що здіймається хвилею вгору та нагадує звивисті лінії, які писав Кандинський у своїх картинах.

Йдемо далі. Кольори кубів органічно відтворюються у підсвітці парових фонтанів. Імпульс руху продовжується у площі з водоймою та амфітеатром — сходами, які ведуть до ресторану та які стануть місцем для відпочинку. На них можна сидіти та спостерігати за активним життям площі.

Бажаєте дізнатися більше про благоустрій нашого комплексу? Клікайте за посиланням, знайомтесь з концепцією та завітайте до нашого відділу продажу за детальною інформацією. Адреса KANDINSKY Odessa Residence: Французький бульвар, 6365.

Замовити дзвінок

Вибрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00