Сходи-амфітеатр, тераса на даху та огляд 360º: яким буде ресторан у KANDINSKY Odessa Residence

Сходи-амфітеатр, тераса на даху та огляд 360º: яким буде ресторан у KANDINSKY Odessa Residence

У KANDINSKY Odessa Residence, що знаходиться на березі моря в Одесі, ми будуємо власну гастролокацію — концептуальний ресторан, відкритий для всіх охочих — мешканців наших будинків, одеситів і гостей міста.

Ресторан буде розташований в окремій будівлі, схожій на кінематографічний білий корабель. Два поверхи, панорамні вікна з суцільним скління, практично кругова тераса для літніх майданчиків та експлуатований дах, щоб нічого не заважало насолоджуватися красою моря — саме такі особливості матиме наш заклад у KANDINSKY Odessa Residence.

Ресторан знаходитиметься на другому поверсі. Загальна площа його основної зали — 700 м², розмір двох терас — 41 м² та 81 м², а тераса на даху сягатиме 297 м².

Вхід до ресторану виконаний у вигляді округлої тераси, до якої вестимуть сходи як у глядацькій залі — амфітеатрі. Яку виставу дають сьогодні? Показують море. Несподіване і захоплююче видовище, втім, як і щодня в Одесі.

Лінію горизонту тут ніщо не закриває: ані будівлі комплексу, ані сам ресторан — усі стіни прозорі, скляні, тому кожен гість зможе насолоджуватися заходом просто за своїм столиком.

На першому поверсі, під рестораном, розташовуватимуться комерційні приміщення, бассейн для мешканців KANDINSKY Odessa Residence і вхід до Казкового тунелю, про який ми писали раніше.

Відзначимо, що у проєкті ресторану відзеркалена загальна особливість нашого проєкту, а саме — чіткий розподіл приміщень за функціоналом. Завдяки цьому ми продумали зручний вхід для гостей, найоптимальніші переміщення персоналу, що сприятиме швидкому сервісу, та можливість розвантаження продуктів, не заважаючи мешканцям і гостям комплексу.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00