Оpen Mall, власний фітнес-клуб і відкритий басейн: якою буде інфраструктура KANDINSKY Odessa Residence

Оpen Mall, власний фітнес-клуб і відкритий басейн: якою буде інфраструктура KANDINSKY Odessa Residence

Жити біля моря у KANDINSKY Odessa Residence — круто за всіма параметрами. Суперкомфортні апартаменти з терасою, надихаючий краєвид за вікном, зручне розташування поблизу центру та головне — все необхідне прямо на території комплексу. Гайда з нами, покажемо, що саме знаходитиметься на перших поверхах будинків.

Вхід до резиденції здійснюватиметься зі сторони Французького бульвару. Пройшовши повз дві історичні будівлі, що знаходяться перед KANDINSKY Odessa Residence, мешканці та гості комплексу потраплятимуть до Open Mall-у — простору між будинками, куди виходитимуть фасади торговельних приміщень: бутіків одягу, взуття, аксесуарів, подарунків, магазинів делікатесів і бутіка квітів. Гуляти територією чи здійснювати тут покупки, зможе кожен охочий. Ми проти парканів і тотальної закритості. Вважаємо, магазини повинні мати належний попит і можливість розвиватися. 

По сусідству з магазинами — затишні та концептуальні кафе. Вони вітатимуть перехожих великими вітринами та вабитимуть ароматом свіжозвареної кави. Б’ємося об заклад, тут снідатиме майже не кожен мешканець KANDINSKY Odessa Residence.

Ще одним крутим місцем, де можна смачно поїсти, буде ресторан площею понад 1000 кв.м. Він знаходитиметься між будинками №1 і №2 та виходитиме до моря. Зважаючи на це, звичайно, ми не могли обійтися без великого літнього майданчика та запроєктували його майже по всьому периметру закладу. 

Ще однією фішкою інфраструктури стане відкритий басейн, доступ до  кого матимуть тільки власники апартаментів. 

Відвідувати басейн найкраще після занять спортом у суперсучасному фітнес-клубі, який також знаходитиметься на території KANDINSKY Odessa Residence. Учасником фітнес-клубу зможуть стати тільки резиденти будинків. Дах спортивного комплексу експлуатований. На ньому ми облаштуємо затишний двір.

Піклуватися про красу мешканців будуть майстри салону краси, який відкриється у першій секції KANDINSKY Odessa Residence.

Для дітей — сучасний садочок з закритим двором і крутим ігровим майданчиком. Для садочку відведено спеціальне приміщення з тильної та бокової сторони третього будинку, що робить його недоступним для сторонніх. 

Всі об’єкти інфраструктури у KANDINSKY Odessa Residence підбиралися за принципом синергії — кожен заклад, магазин і компанія будуть доповнювати один одного та створюватимуть осередок для насиченого та комфортного життя.

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00