Лісовий, пляжний, творчий та спритний: у KANDINSKY Odessa Residence кожен дитячий майданчик матиме свою тематику

Лісовий, пляжний, творчий та спритний: у KANDINSKY Odessa Residence кожен дитячий майданчик матиме свою тематику

Останнім часом ми багато розповідаємо про благоустрій KANDINSKY Odessa Residence. Внутрішній двір та суспільний простір, підсвітка та артінсталяції — час перейти до наступного елементу нашої прибудинкової території та познайомити вас з дитячими майданчиками. До їхнього облаштування ми підійшли максимально креативно та втілили концепцію цілого всесвіту дитячих мрій. Цей всесвіт підготує наших маленьких мешканців до зустрічі з великими лісами, полями, морями і джунглями.

Автори концепції благоустрою — дизайнери зі студії Максима Коцюби — для кожної дитячої зони придумали свою тематику: лісову, пляжну, “спритну” та творчу.

Лісовий дитячий майданчик — майданчик із соснами-велетнями, де маленькі мешканці гратимуть у тематичні ігри, влаштовуючи походи з друзями.

Пляжний майданчик — тут гра відбуватиметься на межі двох уявних стихій: піщаного простору та рухливої води.

Майданчик для творчості уособлює безмежний простір звуків, кольорів та текстур, з яких можна створювати світ власними руками.

“Спритний” майданчик — для найенергійгіших та найсміливіших майданчик, обладнаний гойдалками, спортивними приладами та спеціальним покриттям задля безпеки.

На кожному майданчику маленькі дослідники знайдуть простір для активний ігор і відпочинку. Та найголовніше, що спільні заняття допоможуть дітям знайти привід для спілкування та дружби, а ці навички бесцінні для кожного, хто готується вийти у велике плавання під назвою “доросле життя”.

Бажаєте дізнатися більше про благоустрій внутрішнього двору? Клікайте за посиланням, знайомтесь з концепцією та завітайте до нашого відділу продажу за детальною інформацією. Адреса KANDINSKY Odessa Residence: Французький бульвар, 63/65.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00