Інвестуй у нерухомість біля моря!

Інвестуй у нерухомість біля моря!

Якщо ви плануєте купівлю нерухомості для здачі в оренду або перепродажу, апартаменти у KANDINSKY Odessa Residence — вигідний варіант для інвестицій.

Основна перевага резиденції — її розташування. KANDINSKY Odessa Residence знаходиться на Французькому бульварі, 63/65 — звідси за 10 хвилин ви доїдете до Дерибасівської вулиці та за 5 хвилин дійдете до відомого в Одесі пляжу Калетон. Ми також врахували цю особливість при проектуванні будинків, тому з вікон всіх апартаментів буде відкриватися мальовничий вид на море.

Там, де вирує життя та успішно розвивається бізнес, апартаменти затребувані не тільки у літній сезон, а й у холодну пору року. Саме тому однією з ключових особливостей резиденції стане її насичена інфраструктура. На перших поверхах будинків ми передбачили комерційні приміщення для ресторанів високої кухні, бутиків, б`юті-центрів, конференц-зали, бізнес-готелю. Їх відвідуваність буде забезпечена не тільки зі сторони резидентів, а й одеситів — прилегла територія буде відкрита для всіх гостей, а сучасні суспільні простори стануть комфортним місцем для їхнього відпочинку. Ми передбачили доступ до моря, що також збільшить пішохідні потоки.

Купувати нерухомість у KANDINSKY Odessa Residence найвигідніше на етапі будівництва. З моменту старту продажів вартість апартаментів зросла на 19%, а після введення будинків в експлуатацію, заселення резидентів і запуску об`єктів інфраструктури прогнозоване підвищення ціни складе 50%.

При здачі апартаментів в оренду прибуток складе близько 8,8-9,1% річних, а термін повернення інвестицій — 11 років.

Більше інформації про KANDINSKY Odessa Residence ви можете дізнатися у відділі продажу за адресою Французький бульвар, 6365, або за телефоном (048) 752 89 15.

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00