Траса здоров`я — найкраще місце для занять спортом поруч з KANDINSKY Odessa Residence

Траса здоров`я — найкраще місце для занять спортом поруч з KANDINSKY Odessa Residence

У кожного свій привід любити Трасу здоров`я: когось вражає її розмір — протяжність дороги понад 5 км, хтось у захваті від можливостей для заняття активними видами спорту, а хтось, навпаки, знаходить в ній щось спокійне, адже тут облаштовані зони для відпочинку та зовсім немає автомобілів. Але, ми впевнені, що її розташування поруч з морем часто має вирішальне значення.

Траса здоров`я в Одесі — мальовнича дорога для занять спортом. Вона проходить уздовж моря, з`єднуючи пляжі Ланжерон та Аркадія. Це ідеальне місце для ранкових пробіжок на свіжому повітрі, катання на велосипеді, роликах або скейті — для кожного зі спортивних занять обладнані окремі доріжки. На Трасі здоров`я розташовані комплекси турніків, бруси, майданчики для занять волейболом і баскетболом, столи для тенісу, дитячі зони — і це всього в декількох хвилинах пішки від KANDINSKY Odessa Residenсe.

Обираючи апартаменти в резиденції, ви завжди будете у відмінній формі, адже для заняття спортом є всі умови. Крім Траси здоров`я, поряд з Французьким бульваром знаходяться Sport Life, Strong Jane, спорт-клуб Body Target, спортхаб ЕБШ. На території KANDINSKY Odessa Residenсe також будуть розташовані фітнес і детокс-центри.

В рамках будівництва KANDINSKY Odessa Residenсe SAGA Development проведе благоустрій частини парку «Ювілейний», який межує з Kandinsky Odessa Residence і через який проходить Траса здоров`я. У травні цього року компанія провела воркшоп «Одеські схили», в якому взяли участь місцеві мешканці, архітектори, соціологи, дизайнери та урбаністи.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00