Чекліст для майбутніх мешканців: як оформити право власності на апартаменти

Чекліст для майбутніх мешканців: як оформити право власності на апартаменти

Ви купили апартаменти в KANDINSKY Odessa Residence. Як швидко ви зможете отримати ключі та розпочати ремонт? Звісно, кожному інвестору хочеться наблизити підписання основного договору та стати офіційним власником придбаної нерухомості, але цьому моменту передує ряд обов`язкових процедур. Опишемо їх.

1. Для того, щоб розпочати процедуру оформлення права власності, ваш будинок має отримати сертифікат про введення в експлуатацію.

2. Після введення будинку в експлуатацію ми подаємо документи на присвоєння об`єкту поштової адреси.

3. Після того, як будинок отримав адресу, ми укладаємо додаткову угоду, в якій фіксуємо номер приміщення та його площу згідно технічному паспорту.

4. Проводимо кінцевий розрахунок. Наприклад, якщо після обмірів фактичний метраж виявиться більшим, інвестор має оплатити додаткові квадратні метри, якщо меншим, інвестор повертає собі різницю.

5. Після врегулювання фінансових питань та отримання довідки про стовідсоткову оплату відбувається передача пакету документів реєстратору-нотаріусу.

6. Наступний крок — оформлення права власності на інвестора.

7. Одним з обов`язкових етапів також є укладання договору між інвестором і управляючою компанією.

8 .Після укладання договору та надання правил проведення ремонтних робіт інвестор отримує ключі та може розпочати ремонт у своїх апартаментах.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете звернутися до відділу сервісу за телефоном (044) 494 04 00.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00