Як перепланувати апартаменти у KANDINSKY Odessa Residence?

Як перепланувати апартаменти у KANDINSKY Odessa Residence?

KANDINSKY Odessa Residence будується за монолітно-каркасною технологією. Це сучасний спосіб зведення будинків, який дозволяє власникам апартаментів змінювати розташування кімнат за власним смаком. Щоб зменшити витрати під час ремонту, ми пропонуємо зробити перепланування ще до введення об’єкту в експлуатацію — на етапі будівельних робіт.

Як саме відбувається ця процедура — розповімо у форматі “питання-відповідь”.

Ви хочете замовити перепланування апартаментів у KANDINSKY Odessa Residence . До кого вам звернутися?

Ви придбали апартаменти та хочете замовити їхнє перепланування. Для цього потрібно звернутися до відділу сервісу, зателефонувавши за номером (044) 494 04 00. Менеджер оформить заявку та призначить вам зустріч, аби разом з архітектором обговорити новий план апартаментів. 

Наступним кроком є підготовка ескізу перепланування та його узгодження з вами. Для того, щоб зведення стін відповідало нормам будівництва, план апартаментів перевіряють менеджер і головний архітектор проекту. Тільки після цих етапів ми вносимо зміни до робочої документації та розпочинаємо перепланування кімнат.

Коли перепланування безкоштовне? 

Якщо в ваших апартаментах ще не зведені стіни, ви можете безкоштовно замовити перепланування. Але важливо, щоб ви звернулися до менеджеру відділу сервісу не менш, ніж за 30 днів до початку цегляної кладки на поверсі. Це обов’язкова умова, адже саме такий час потрібен для розробки нового ескізу апартаментів та його погодження. 

До безкоштовного перепланування також входять проектні та монтажно-будівельні роботи.

Коли перепланування платне та за що саме ви платите?

Будівництво KANDINSKY Odessa Residence вже на тому етапі, коли на поверхах виконуються кладочні роботи. Але навіть, якщо у ваших апартаментах є міжкімнатні стіни, ви можете замовити їхнє перепланування. В цьому випадку ви оплачуєте монтажно-будівельні роботи — демонтаж вже збудованих і кладку нових перегородок.  Розробка проекту апартаментів — безкоштовна. Вартість перепланування визначатиметься кількістю будівельних матеріалів, об’ємом і складністю робіт. 

Тільки після погодження кошторису та підписання договору ви вносите оплату за перепланування.

Які є обмеження у переплануванні апартаментів?

Ми дотримуємося Державних будівельних норм і стандартів, тому при обговоренні перепланування апартаментів у KANDINSKY Odessa Residence  можемо не погодити наступні пункти:

  • зміна існуючих конструкцій — їхнє порушення негативно впливає на безпеку експлуатації будівлі,
  • заміна одного з елементів фасаду — погіршує архітектурну концепцію резиденції,
  • скління лоджій, терас — порушує архітектурну цілісність будинків та суперечить Державним будівельним нормам,
  • збільшення чи зменшення санвузлів — “мокрі точки” можуть впливати на нижні або верхні поверхи,
  • знесення вентиляційних блоків і перенесення інженерних комунікацій — також позначаються на якості будівлі.


Якщо у вас залишилися питання, відділ сервісу з радістю дасть на них відповідь. Менеджери працюють з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00. Телефонуйте за номером (044) 494 04 00 або надсилайте листа на електронну пошту service@saga-development.com.ua.

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00