У KANDINSKY Odessa Residence розпочато продаж паркомісць

У KANDINSKY Odessa Residence розпочато продаж паркомісць

Чудова новина для тих, хто купив апартаменти в KANDINSKY Odessa Residence — тепер ви можете придбати паркомісце для свого автомобіля!

У підземному паркінгу запроектовано 475 місць різних площ і форматів: стандартне площею від 13 м² та сімейне від 21 м², призначене для двох авто.

Будівництво паркінгу проходить з дотриманням всіх норм пожежної безпеки. У приміщенні будуть встановлені датчики задимлення, система вентиляції та пожежогасіння. Паркінг також буде обладнаний пожежною сигналізацією.

Залишивши автівку на підземній парковці, вам не потрібно хвилюватися за її цілісність: на паркувальному майданчику буде організована цілодобова охорона та встановлена ​​система відеоспостереження.

У KANDINSKY Odessa Residence ми піклуємося не тільки про комфорт мешканців. Для відвідувачів резиденції буде організований гостьовий наземний паркінг на 75 місць, він знаходитиметься біля активного фасаду з комерцією. Тут також буде створена додаткова паркувальна кишеня для гостей.

Більше інформації про купівлю паркомісця ви можете дізнатись у відділі продажу за адресою Французький бульвар, 63/65 або за номером (048) 752 93 69. Наші менеджери проконсультують щодо вартості та підберуть оптимальну площу для вашого автомобіля.

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00