Турботливу розстрочку у KANDINSKY Odessa Residence продовжено! Купуйте апартаменти зі знижкою 5%

Турботливу розстрочку у KANDINSKY Odessa Residence продовжено! Купуйте апартаменти зі знижкою 5%

Настання осені не привід змінювати правила у виборі нерухомості. Завжди мріяли переїхати до моря? Втілюйте бажання у KANDINSKY Odessa Residence. Для покупців апартаментів тут продовжує діяти турботлива розстрочка. Нагадаємо її умови, розроблені спеціально для будинків № 3 та № 4.

Купуючи апартаменти у будинку №3, ваші виплати буде поділено на дві частини: перші 50% від суми ви вносите відразу, а решту — після отримання сертифікату про введення будинку в експлуатацію. Одна з переваг розстрочки  — це знижка 5% на перший платіж. Вона діє до 1 листопада включно, тож не втрачайте можливості придбати нерухомість біля моря за вигідною ціною.

Для будинку №4 виплати розподілятимуться на три частини: 50% від вартості ви вносите відразу, 25% після введення в експлуатацію 3-го будинку та ще 25% після введення в експлуатацію 4-го будинку. Для першого внеску також зберігається знижка 5% та строк її дії до 1 листопада. 

Більше інформації про нові умови купівлі апартаментів у KANDINSKY Odessa Residence ви можете дізнатися у відділі продажу. Телефонуйте нам  за номером (048) 752 89 20 або пишіть у месенджерах. 

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00