Суперпропозиція від KANDINSKY Odessa Residence: при купівлі пентхауса — паркінг у подарунок

Розпочнемо літній сезон з крутих новин?

У KANDINSKY Odessa Residence діє спеціальна пропозиція на пентхауси: при купівлі дворівневих апартаментів зі стовідсотковою оплатою ви отримуєте паркінг у подарунок.

Всі пентхауси у комплексі розташовані на останньому поверсі будинку — на 21 і 22 рівнях. Вже уявляєте, який моревид відкривається з панорамних вікон апартаментів? А якщо додати велику терасу на обох поверхах, де можна приймати сонячні ванни, пити прохолодний коктейль і милуватися красою моря? Впевнені, вам точно не захочеться вибирати між іншими варіантами планувань.

Площа пентхаусів стартує від 101 м². Дворівневі апартаменти запроєктовані у всіх будинках KANDINSKY Odessa Residence. У підземному паркінгу передбачено 475 місць різних площ і форматів: стандартне площею від 13 м² та сімейне від 21 м², призначене для двох авто.

Більше інформації про спеціальні умови купівлі пентхаусів ви можете дізнатись у відділі продажу за адресою Французький бульвар, 63/65 або за номером (048) 752 89 18. Наші менеджери проконсультують щодо вартості та підберуть оптимальну площу апартаментів та паркомісця.

Замовити дзвінок

Вибрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00