У KANDINSKY Odessa Residence стартував продаж апартаментів

У KANDINSKY Odessa Residence стартував продаж апартаментів

KANDINSKY Odessa Residence знаходиться в одному з наймальовничіших місць Одеси — на Французькому бульварі. Унікальне розташування дозволить власникам апартаментів насолоджуватися життям у центрі міста та одночасно користуватися перевагами курортної резиденції. KANDINSKY Odessa Residence втілює новий стиль життя біля моря — динамічний, вільний і повний задоволень.

KANDINSKY Odessa Residence буде складатися з чотирьох 21-поверхових будинків. У резиденції буде 400 апартаментів площею від 46,6 до 219,2 м² з різними варіантами планування. Будинки спроектовані таким чином, щоб з усіх апартаментів відкривався розкішний вид на набережну. В апартаментах передбачені панорамні вікна та просторі тераси, тож резидентам ніщо не завадить милуватися морем і небом. Спуститися до набережної можна за допомогою ліфтів, які будуть працювати, як для мешканців KANDINSKY Odessa Residence, так і всіх охочих.

У резиденції буде все, що потрібно для комфортного й яскравого життя: магазини, ресторани, салон краси, фітнес-клуб, детокс-центр, дитячий ігровий клуб, власний парк. У KANDINSKY відкриється бізнес-готель, у якому буде облаштовано конференц-зал, а також лаунж для зустрічей і переговорів. Резиденцію обслуговуватиме дворівневий підземний паркінг.

Продаж апартаментів у KANDINSKY Odessa Residence вже розпочато. Завітайте до відділу продажу за адресою Французький бульвар, 6365, або телефонуйте (044) 333 85 23. Скористайтеся можливістю придбати апартаменти в наймоднішому місці України!

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00