Як проходить будівництво в KANDINSKY Odessa Residence

Як проходить будівництво в KANDINSKY Odessa Residence

Кінець літа — не привід знижувати темпи будівництва. У KANDINSKY Odessa Residence робота кипить цілий рік: щодня ​​поверховість резиденції зростає, активно проходить армування стін і колон будівлі. А, щоб ви переконалися в цьому особисто, розповімо вам про останні новини з будівельного майданчика.

У третій секції KANDINSKY Odessa Residence ми приступили до армуванню та бетонування першої частини стіни та колони 11 поверху. У другій частині плити армуємо перекриття 10 поверху. Каркас готовий на 43%. Третій будинок досяг рівня 11 поверху, та вже зараз з такої висоти відкривається неповторний вид на Чорне море.

У четвертій секції почали будівництво паркінгу — для цього армують плити перекриття.

Детальніше зі статусом робіт ви можете ознайомитися в нашому фотодайджесті у розділі Хід будівництва. А отримати більше інформації про KANDINSKY Odessa Residence і поставити питання стосовно апартаментів можна нашим менеджерам.

Нагадуємо, що в будинку № 4 стартував продаж апартаментів. Ви можете придбати однокімнатні приміщення площею від 36,9 до 77,1 м², двокімнатні — від 64,2 до 141,6 м² і трикімнатні — від 105,9 до 149,2 м². А для тих, хто вважає кращими двоповерхові планування, на верхніх поверхах будинку розташовані дворівневі чотирикімнатні резиденції з панорамними терасами.

Запрошуємо вас до відділу продажу за адресою Французький бульвар, 63/65, або телефонуйте (044) 333 85 23.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00