Час жити для себе — у KANDINSKY Odessa Residence

Час жити для себе — у KANDINSKY Odessa Residence

Діти живуть у Києві та будують кар’єру у великих компаніях. Донька обожнює моду та працює з відомим брендом одягу. Син — гуру IT.

Ви дали їм найкраще, тож саме зараз настав час подбати про себе: здійснити мрію та переїхати до моря, щодня дихати повітрям з солоним присмаком, насолоджуватися тихими прогулянками, за звичкою тримаючись за руки, та ще раз закохатися в Одесу.

Милуватися красою моря не тільки влітку чи в оксамитовий сезон. Ви заслуговуєте на це. Обирайте KANDINSKY Odessa Residence для найкращих моментів вашого життя! 

Апартаменти розташовані на Французькому бульварі, 6365. 10 хвилин на авто до центру, 5 хвилин від Траси здоров’я та популярного у місті пляжу Калетон. Насичена внутрішня інфраструктура з ресторанами, магазинами, фітнес- та детокс-центром. Власна управляюча компанія з п’ятизірковим сервісом обслуговування. У KANDINSKY Odessa Residence все створено для того, аби ваш відпочинок біля моря ніколи не закінчувався! 

Телефонуйте (048) 752 89 16 та приходьте до відділу продажу, щоб обрати планування та обговорити деталі придбання апартаментів. Чекаємо на вас щодня: у будні з 10:00 до 20:00, у вихідні з 10:00 до 18:00.

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00