Серебряковська зала відкрита після реконструкції та чекає на відвідувачів!

Серебряковська зала відкрита після реконструкції та чекає на відвідувачів!

Напівзруйновані зовнішні стіни, пошкоджений світловий ліхтар на даху та покрівля, що протікає — саме такий вигляд мала Серебряковська зала Одеського художнього музею наприкінці минулого року. Через тривалу відсутність ремонту у приміщенні не було належних умов для зберігання картин, серед яких ранні роботи Василя Кандинського, Зінаїди Серебрякової та Миколи Реріха. Аби виправити ситуацію та підтримати мистецтво одеського художника, на честь якого названий KANDINSKY Odessa Residence, Perfect Group і SAGA Development долучилися до реконструкції зали. 

Наразі відремонтований фасад приміщення та встановлене нове загартоване скло для світлового ліхтаря. Тепер до зали потрапляє багато природного світла, що вигідно підкреслює деталі деяких картин. Для освітлення приміщення у вечірній час по периметру стелі встановили підсвітку.

Для захисту фасаду від дощової води, оновили стокову систему будівлі, поклали нове мощення та побудували поріг.

На презентації відремонтованої зали директор музею Олександр Ройтбурд висловив подяку всім, хто взяв участь у її реконструкції та розповів про подальші плани роботи. Одним з них є перейменування зали на честь Василя Кандинського. Найближчим часом до її експозиції увійде ще більше картин одеського художника.

Також в перспективі музею зробити тут залу модернізму.

Зовсім скоро одесити та гості міста зможуть побачити оновлену виставку та надихнутися творами великих митців.

 

Фото: Думская

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00