Плавати у басейні та відпочивати у лаунжі — можливості, які матимуть мешканці KANDINSKY Odessa Residence

Плавати у басейні та відпочивати у лаунжі — можливості, які матимуть мешканці KANDINSKY Odessa Residence

Жити біля моря — ідеально. Золотий пісок під ногами, заспокійливий шум хвиль, ніжний вітер з солоним присмаком, завжди рівна красива засмага. А якщо небо над морем чорніє, зонтики зносить з пірсу вітром і раптом починається злива?

У таких випадках мешканці KANDINSKY Odessa Residence обирають авангардний варіант — плавати у власному басейні. Він розташований на першій лінії біля моря, в одному будинку, що й ресторан, про який ми вам розповідали раніше.

Розмір басейну — 540 квадратних метрів, поруч — лаунж-зона на 400 квадратних метрів. Тут можна розслабитися, перезавантажитися та відновити сили за будь-якої погоди.

Доступ до басейну і лаунж-зони матимуть виключно резиденти KANDINSKY Odessa Residence. Ресторан поверхом вище буде відкритим для всіх гостей комплексу.

Делікатне архітектурне рішення між басейном і рестораном, розташованим трохи вище, — “une marquise”, що з французької означає навіс над вхідними дверима в театрах — захистить і від дощу, і зайвих очей. Все для того, щоб мешканці відчували комфорт і безпеку.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00