Perfect Group і SAGA Development відремонтують зал Одеського художнього музею

Perfect Group і SAGA Development відремонтують зал Одеського художнього музею

В Одеському художньому музеї представлено понад 10 тисяч картин, серед яких ранні роботи Василя Кандинського, полотна Зінаїди Серебрякової, Миколи Реріха, Кузьми Петрова-Водкіна. Ці картини представлені в Серебряківському залі.

Компанії Perfect Group і SAGA Development прийняли рішення відремонтувати зал, в якому зберігаються роботи Василя Кандинського — художника, на честь якого названий KANDINSKY Odessa Residence. Будуть відремонтовані зовнішні стіни Серебряківського залу, а також профінансована купівля загартованого скла для ремонту світлового ліхтаря на даху. Наразі з-за численних пошкоджень фасаду та даху залу, в приміщенні немає належних умов для зберігання картин.

У плані робіт — демонтувати пошкоджені ділянки фасаду зали заввишки 1-1,2 м, нанести новий шар штукатурки та пофарбувати стіни. Щоб захистити фундамент від дощової води, на основу будівлі буде нанесений гідроізоляційний шар, а вздовж зовнішніх стін прокладені нові мощення — спеціальні асфальтовані доріжки. Для дверей побудують поріг, який також захистить будівлю від води.

Фінальним етапом робіт стане встановлення елементів стокової системи. Водоприймальні воронки та труби вздовж стін зали замінять на нові оцинковані. Вони краще переносять вологу та менш схильні до температурних деформацій.

Наразі ведуться зовнішні ремонтні роботи та вже закуплені матеріали для внутрішніх.

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00