Купуйте апартаменти з власним пляжем!

Купуйте апартаменти з власним пляжем!

У KANDINSKY Odessa Residence до моря — рукою подати!

Слідкуйте за маршрутом: виходите з будинку, йдете двором, не забуваючи милуватися красою зелених насаджень і фігур в авангардному стилі, спускаєтеся на ліфті, проходите Казковим тунелем — і ви на пляжі Калетон. Всього 5 хвилин на дорогу, та щодня ви насолоджуєтесь відпочинком біля води, ніжитесь у променях сонця й вдихаєте морське з солоним присмаком повітря.

У KANDINSKY Odessa Residence ми робимо все, аби відчуття літа не закінчувалися ніколи. Ми хочемо, аби ви відпочивали на доглянутій набережній з чистим піском, новими шезлонгами та сучасними закладами. Тому в рамках будівництва резиденції ми проведемо ряд заходів для благоустрою прилеглої території та пляжу Калетон: відновимо роботу громадського ліфта, який припинив свою роботу кілька років тому, відреставруємо мозаїку відомого у місті тунелю Казок, і створимо всі умови, аби територія навколо KANDINSKY Odessa Residence стала найпопулярнішим курортним місцем Одеси.

Ваші апартаменти з пляжем чекають на вас! У продажу залишилися 1-, 2- і 3-кімнатні приміщення в будинках №3 і 4. Площа — від 44 м² до 149 м².

Більше про KANDINSKY Odessa Residence та умови купівлі апартаментів вам розкажуть у відділі продажу за адресою Французький бульвар, 63/65. Чекаємо на вас!

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00