Кредит до 15 млн гривень на апартаменти біля моря

Кредит до 15 млн гривень на апартаменти біля моря

Гарна новина для всіх, хто мріє жити біля моря! Тепер у KANDINSKY Odessa Residence можна придбати апартаменти у кредит. З європейською програмою від ПРАВЕКС БАНКУ ви можете взяти позику до 15 млн гривень на строк до 5 років.

Спеціально для інвесторів KANDINSKY Odessa Residence банк пропонує два типи кредитування: 

  • Без застави на суму до 1 млн гривень і відсотковою ставкою від 18,99%;
  • Під заставу депозиту на суму до 15 млн гривень і ставкою від 14% (при кредитуванні у гривні), від 15% (при кредитуванні у доларах).

Для обох варіантів відсутня щомісячна комісія. Для фізичних осіб і приватних підприємців, які працюють у сфері IT і медицини, діє додаткова знижка за кредитом. 

Кожен інвестор, який скористається іпотекою від ПРАВЕКС БАНКУ, буде застрахований компанією “АRХ”. Але, крім обов’язкового страхування, банк також піклується про надійність інвестицій своїх позичальників, тому заздалегідь перевіряє репутацію забудовника та дозвільну документацію на будівництво об’єкту. 

Завжди хотіли жити біля моря? Обирайте апартаменти в KANDINSKY Odessa Residence! З новими умовами кредитування зробити це стало простіше. Приходьте до нашого відділу продажу за адресою: Французький бульвар, 63/65.

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00