Виконавчий директор Riverside Development виступив на архітектурному форумі в Одесі

Виконавчий директор Riverside Development виступив на архітектурному форумі в Одесі

Компанія Riverside Development виступила партнером архітектурного форуму "Розвиток сучасних міських просторів", який відбувся 7 грудня в Одесі. На заході були презентовані ефективні технології та сучасні архітектурні проекти, які формують образ міста. Також в цей день учасники форуму обговорили процеси розвитку міських просторів.

В`ячеслав Бондарчук, виконавчий директор Riverside Development, виступив з промовою про розвиток міста очима бізнесу. На прикладі Амстердаму та Лейпцигу, він розповів, чому девелоперам сьогодні вигідно бути корисними. "Ми беремо приклад з цих міст і своєю діяльністю доводимо, що людиноцентричний підхід — економічно ефективний", — зазначив В`ячеслав Бондарчук.

Також він розповів про проект Riverside Development в Одесі — KANDINSKY Odessa Residence — та про те, як ми плануємо облаштувати прилеглу територію для всіх одеситів: "Ми створимо ландшафтний парк з площею в 3 га та облаштуємо спуск до самого моря. Ми реконструюємо "Казковий тунель" і ліфт до набережної. Також ми ініціюємо створення нового пішохідного променаду на Французькому бульварі".

Найближчим часом Riverside Development проведе в Одесі воркшоп, присвячений благоустрою суспільних просторів і ініціативі створення пішохідного променаду. Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь в воркшопі та висловити свою думку про розвиток міста.

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00