Особливості інтер’єру суспільних просторів у KANDINSKY Odessa Residence

 Особливості інтер’єру суспільних просторів у KANDINSKY Odessa Residence

Кілька місяців тому ми додали на сайт галерею рендерів та показали, як виглядатиме інтер’єр холів у KANDINSKY Odessa Residence. Сьогодні робимо невеличкий апдейт публікації та детальніше розповідаємо про оздоблення суспільних просторів. 

Одне з наших побажань до дизайну вхідної групи — він має відповідати архітектурному стилю будинків та підкреслювати їхній авангардний настрій. Архітектори зі студії YODEZEEN почули нас та розробили проєкт, в якому чітко простежуються риси супрематизму. Вони запропонували комбінувати прості геометричні фігури та різні текстури поверхонь, а для оздоблення вхідної групи використовувати натуральні матеріали теплих кольорів  — бежевий, коричневий, м’який відтінок світло-сірого. Розбавлятимуть інтер’єр яскраві акценти — рослини, меблі, оригінальні люстри. Зокрема, доповнюватимуть простір крісла італійського бренду Cassina та оригінальні люстри від  Flos.

Серед матеріалів для оздоблення холів обрали натуральний камінь, шпоновані панелі та латунні елементи.

На одній зі стін лобі розміститься динамічний арт з простими геометричними фігурами. Вони ж повторюватимуться в елементах вхідної групи — стіна біля реєстраційної стійки матиме візерунки правильних фігур, люстра буде виконана з прямих ліній. Архітекторам вдалося інтерпретувати картини Василя Кандинського, на честь якого названий наш комплекс, та наповнити простір деталями, які підкреслюватиме  концепцію проєкту.

 

Замовити дзвінок

Обрати апартаменти

Повернутися до новин

Відділ продажу:

  • м. Одеса, Французький бульвар, 63/65
  • info@kandinsky-residence.com.ua
  • пн - пт, 10.00 - 20.00
  • сб - нд, 10.00 - 18.00